Motely v Litvě

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Litvě pro motoristy je naše nabídka motelů Litvy. Většina motelů v Litvě se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Litvě si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Litvě až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Litvy.
3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Samana

Foto: Samana
Lokalita: Tytuvėnai
Hodnocení hostů
80 %

Samana is located in Tytuvėnai, 37 km from Šiauliai. Each room has a TV. You will find a kettle in the room. Every room has a private bathroom. Samana features free WiFi . You will find a 24-hour front desk at the property.


2. Timėjas StarStar

Foto: Timėjas
Lokalita: Ringaudai
Hodnocení hostů
69 %

Timėjas combines the peace and quiet of its surroundings with technologies, such as free Wi-Fi in all areas. There is also a free private parking for guests to use. All simply furnished, bright rooms come with cable TV and a desk.


3. Lokio Pastogė

Foto: Lokio Pastogė
Lokalita: Garliava
Hodnocení hostů
80 %

Situated in Garliava, Lokio Pastogė provides accommodation with private balconies. Free WiFi is available. At the motel, each room includes a patio. The rooms in Lokio Pastogė are equipped with a TV and free toiletries.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: