Penziony v Litvě

Řadit dle:
Ubytování v Litvě v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Litvě. Většina penzionů v Litvě se od hotelů v Litvě liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Litvy.
588 výsledků nalezeno, zobrazeno 581 - 588 «« « 1 .. 28 29 30 

581. Irvitos Sodyba

Foto: Irvitos Sodyba
Lokalita:
Hodnocení hostů
98 %

Situated in Nugariai, Irvitos Sodyba provides accommodation with private terraces. Each room has a patio with lake views. All guest rooms in the guest house are equipped with a kettle. All rooms will provide guests with a microwave.


582. Sodyba Jums

Foto: Sodyba Jums
Lokalita: Bijūnai
Hodnocení hostů
0 %

Featuring lake views, Sodyba Jums in Bijūnai offers accommodation, a private beach area, water sports facilities and barbecue facilities.

Vila 25 osob 420 EUR / pobyt

583. Adomo Sodyba

Foto: Adomo Sodyba
Lokalita: Dubingiai
Hodnocení hostů
96 %

Located in Dubingiai, Adomo Sodyba features accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this country house have access to a fully equipped kitchen. The country house comes with a satellite flat-screen TV. The property has a sauna.


584. Vila Sveika

Foto: Vila Sveika
Lokalita: Ubiškės
Hodnocení hostů
0 %

Vila Sveika is a self-catering accommodation located in a quiet village of Ubiskes, next to a pond and a stream 550 metres from Vaisietis Lake. FreeWiFi access is available.

Vila 36 osob 480 EUR / pobyt

585. Harmony Park Nida House

Foto: Harmony Park Nida House
Lokalita: Nida
Hodnocení hostů
88 %

Located on the Curonian Spit, an UNESCO World Heritage Site, Harmony Park Nida House offers accommodation with free Wi-Fi. Guests can enjoy cycling, hiking or fishing along the coast of the Curonian Lagoon.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí 2 osoby 100 EUR / pobyt
Luxusní apartmán s 1 ložnicí 2 osoby 150 EUR / pobyt
Apartmán 3 osoby 130 EUR / pobyt
Apartmán typu Deluxe 4 osoby 350 EUR / pobyt
Apartmán typu Superior s 1 ložnicí 4 osoby 0 EUR / pobyt
Apartmán se 2 ložnicemi 4 osoby 186 EUR / pobyt

586. Spacious Villa with Large Hall

Foto: Spacious Villa with Large Hall
Lokalita: Mindūnai
Hodnocení hostů
80 %

Situated in Mindūnai in the Utena county region, Spacious Villa with Large Hall has a terrace. This property offers access to tennis at the tennis court. The country house offers a barbecue. A private beach area is available on site.


587. Bebrusų Dvaras

Foto: Bebrusų Dvaras
Lokalita: Molėtai
Hodnocení hostů
97 %

Housed in the beautiful building on the shore of the Bebrusu Lake, Bebrusų Dvaras offers accommodation in stylish rooms with views of the picturesque surroundings. The town of Molėtai is 10 km away.


588. Camping Mindunai

Foto: Camping Mindunai
Lokalita: Mindūnai
Hodnocení hostů
80 %

Located in Molėtai, Camping Mindunai is located 300 metres from the beach on Baltieji Lake. Surrounded by Labanoras forest, it offers rooms with a TV set and a private bathroom with a shower. All guests have access to the common kitchen.


588 výsledků nalezeno, zobrazeno 581 - 588 «« « 1 .. 28 29 30 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: